צביעת דירה בראשון לציון

צביעת דירה בראשון לציון

מתעניינים בצביעת דירה בראשון לציון? המרכז לצביעה כאן בשבילכם! עם וותק, מקצועיות ואחריות מלאה על כל העבודה – אתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה. המרכז לצביעה אף מעניק שירותי ייעוץ בעבודות צבע ובעל ניסיון מקצועי בליווי פרויקטי צביעה גדולים. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהפרוייקט יתבצע בזמן הקצוב וחשוב מכך – במחיר האטרקטיבי ביותר שתוכלו לקבל כיום בשוק החופשי. לפרטים וייעוץ – אתם מוזמנים לפנות אלינו בלשונית צור קשר.

צביעת דירה בראשון לציון היא תמיד דרך נעימה, פשוטה ומעולה כדי לשדרג את המראה של הבית: לתת תחושה של מושלמות, ניחוח של משהו חדש או סתם כדי לשנות אווירה מקירות לבנים לצבעוניים. אבל כדי לוודא שצביעת הקירות תיעשה בצורה הטובה ביותר ועל ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, חשוב להכיר כמה דברים בנוגע לצביעת קירות. במאמר זה תפורטנה הסיבות לצביעת דירה, בכלל; על חשיבות המקצועיות בצביעה; על המחירים של צביעת דירה כזו ועוד.

שיקולים לצביעת דירה בראשון לציון

אפשר לחשוב על מספר שיקולים לצביעת דירה בראשון לציון. ההחלטה לצבוע את הדירה יכולה להגיע ברגע אחד ספונטני ויכולה להיות פרי תכנון של תוכנית כוללת. אבל מה הם השיקולים הרווחים לצביעת דירה? בין היתר, ניתן למנות את השיקולים הבאים:

 1. אסתטיקה – הדבר שתורם בצורה המרבית לאסתטיקה, היא יסודיות: גימורים טובים, נקיות וצבע אחיד: מבחינת הגוון עצמו, מבחינת המרקם של הצבע ומבחינת אחידות השכבה על הקיר. כשצובעים דירה, מגיעים בקלות למקסימום אסתטיקה: המראה החדש נטול -הרבב מייצר תחושה של יופי ושלמות, כמעט ללא מאמץ.
 2. עליית ערך – צביעת קירות לא תורמת רק במובן הרגשי לבעלי הבית, שנהנים לאחר הצביעה מתחושה אישית טובה ומטופחת, ולאורחים, שבוודאי לא יפסיקו להחמיא על הצביעה: לצביעת קירות ושדרוג המראה הביתי יש גם משמעות כלכלית. ערכה הכלכלי של דירה נמדד במידה רבה גם בנראות שלה, וככל שהיא תראה חדשה ומושקעת יותר, כך יעלה גם שוויה הכספי.
 3. התאמה לעיצוב חודש/מחודש – צביעת דירה בראשון לציון, כמו גם בשומרון או בנגב, יכולה להתאים לשינוי כללי בעיצוב בתים. כל כמה שנים, כידוע, משתנה האופנה: גם בביגוד ובהנעלה, אבל לא פחות מכך – במראה דירות. בשנים מסוימות הן תהיינה בהירות ובשנים אחרות דווקא בגווני אפור ושחור; וצביעת הקירות יכולה להתאים את הדירה בצורה מהירה מאוד לעיצוב חדש או/ומחודש של הדירה המדוברת.
 4. הגנה על הקיר – צביעת קירות יכולה לסייע גם בשמירה והגנה על הקיר. אם, למשל, הקיר סדוק ומקולף, מים או עובש יוכלו לחדור במהירות לחלק הפנימי של הבית – ולהשפיע לרעה גם על האסתטיקה וגם על האיטום של הבית. צביעת הקירות לא נעשית רק בצורה חיצונית: לפעמים היא כוללת גם קילוף של שכבת הצבע התקולה וכך היא גם מייפה את הקיר – וגם שומרת עליו.

מתי מחליטים לצבוע את הדירה?

אחרי שהבנו מה השיקולים שמובילים לצביעת קירות, כדאי להבין באלו סיטואציות עיקריות עולים השיקולים הללו. אפשר למנות כמה מצבים עיקריים שמעלים את הצורך או הרצון בצביעת קירות:

המצב הראשון הוא מעבר דירה אל דירה חדשה. לא תמיד בעלי הדירה הקודמים משאירים את הדירה במצב מושלם, ולכן, בין הדברים הראשונים שכדאי לעשות במעבר דירה הוא צביעת הקירות. הצביעה תתרום לתחושה טובה, נקיה וחדשה. אפילו אם הקירות הושארו במצב מצוין אבל העיצוב הפנימי לא עולה בקנה אחד עם טעמם של הדיירים, צביעת בית יכולה לשנות בקלות את עיצוב הפנים לרצונם של הדיירים החדשים.

מצב דומה הוא מעבר מדירה: כלומר, צביעת הדירה שנעזבת. בחוזים רבים נדרשים הדיירים לסייד או לצבוע את הקירות לפני שיעזבו את הדירה למקומם החדש וגם במקרה כזה יש צורך למצוא צבעי איכותי שישאיר את הדירה במצב הטוב ביותר לדיירים הבאים.

מצב נוסף הוא שיפוץ רחב בבית: צביעת הקיר לצבע ייחודי, צביעה בגוונים או סתם לצבע אחר מהקודם, יכול להתכתב ולתרום לשיפוץ רחב בבית. צביעת הקירות תהיה חלק אינהרנטי מהשיפוץ במרבית המקרים.

כפי שנכתב למעלה, צביעת הקירות עשויה לגרום לעליית ערכה של הדירה, ולהפך: לפעמים ישנו רצון אקטיבי להעלאת ערך הדירה, וצביעת הקירות היא דרך מרכזית להעלאת ערכה של הדירה.

צביעת דירה בראשון לציון: חשיבות המקצועיות

הואיל וצביעת קירות בדירה זה דבר כל כך משמעותי, חשוב במיוחד לוודא שגם הצביעה עצמה תהיה איכותית ומקצועית. צביעה מקצועית תשיג מספר מטרות:

קודם כל, היא תאפשר את יתרונות האסתטיקה, שימור הקירות והעלאת הערך. צביעת איכותית תאפשר גם חיסכון בזמן ובכסף: היא תשמר את התוצאות הטובות לאורך זמן ולא תדרוש צביעה חוזרת מדי כמה חודשים – דבר שעלול לקרות עם צבעי לא איכותי, ועולה גם בזמן וגם במשאבים הכלכליים שיידרש להשקיע בצביעה החוזרת ונשנית.

צביעת דירה בראשון – לציון מחיר

כשמדברים על צביעת דירה בראשון לציון, חשוב לבדוק גם את רכיב המחיר. בכל צביעת דירה מחיר הצביעה ישתנה בהתאם לגורמים שונים.

 • גודל השטח המיועד לצביעה – השטח משפיע במידה רבה על מחירה של הצביעה: ככל שהשטח גדול יותר, מחירה של הצביעה יעלה ולהפך.
 • סוג הצבע המיועד לצביעה – סוג הצבע משפיע גם הוא על מחירה של הצביעה. צבע פשוט וזול עשוי לעלות משמעותית פחות מצבע עמיד וחזק.
 • סוג הצבעי – סוג הצבעי משנה גם הוא. ישנו הבדל בין צבעי שעובד באופן פרטי לבין חברה שמספקת שירותי צביעת קירות; וגם המחירים בין האנשים הפרטיים ובין החברות עשויים להשתנות. החשוב ביותר הוא לבדוק את איכותה של הצביעה והצבעי לצד המחירים המוצעים על ידם.
 • הקיר עצמו – גם הקיר עצמו משפיע על מחיר הצביעה: שונה קיר גבס מקיר קוטג', למשל. גם מצב הקיר, אם מדובר בעבודת גימור בלבד או בצביעה כוללת ומקיפה, עשוי להשפיע על המחיר.

איך לבחור נכון צבע לקירות?

אחרי שהבנו מהם השיקולים של צביעת דירה בראשון לציון מחיר, חשיבות המקצועיות ועוד, כדאי להבין גם איך לבחור את הצבע המבוקש עצמו. כדי לבחור נכון צבע חדש לקיר, כדאי לקחת בחשבון 2 שיקולים מרכזיים:

ראשית, התאמה למרחב הכללי של הבית. בין אם ההתאמה תהיה בהלימה ובין אם דווקא בניגודיות, חשוב לוודא שהצבע ישתלב במראה של הבית ולא יראה חריג ובולט לרעה.

שנית, כדאי לחשוב מהי האווירה שרוצים לייצר בבית: האם אווירה רגועה ובהירה? האם דווקא אווירה צבעונית? אווירה חמה או דווקא חדשנית? האווירה משפיעה ואף קובעת את הצבע שייבחר בסופו של דבר.

מה חשוב לדעת כשבוחרים צביעת דירה בראשון לציון?

כשבוחרים צביעת קירות בראשון לציון, חשוב לקחת בחשבון את 3 השיקולים הבאים:

 1. מקצועיות בעל העבודה: חשוב מאוד לוודא, כפי שנכתב למעלה, שהצביעה תהיה איכותית ומקצועית.
 2. מחיר: כשמדברים על צביעת דירה בראשון לציון מחיר משחק מקום מרכזי ומשפיע על בחירת הצבעי, בהתאם לתקציב הלקוח.
 3. המלצות: כדאי מאוד לבדוק מראש את ההמלצות על בעל המקצוע המבוקש כדי לוודא עבודה מיטבית.

המרכז לצביעה מציע שירותי צביעה לדירות ולבתים וכולל שירות מהמעלה הראשונה: אנשי המקצוע מצטיינים ביסודיות, באמינות ומקצועיות. שירותי הצביעה של המרכז לצביעה כוללים אחריות מלאה, מחירים מצוינים ואיכות ומקצועיות מובטחות, וניתנים בכל סוגי הדירות על הגדלים השונים שלהן. שירותי הצביעה של המרכז ניתנים ברחבי הארץ: ראשון לציון, ברחובות, בתל אביב ועוד. אם אתם מחפשים שירותי צביעת דירה בראשון לציון בתנאים הטובים ביותר, אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם המרכז לצביעה.

שיתוף:

עוד בבלוג

צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות

מתעניינים בצביעת חדר מדרגות בבניין שבו אתם מתגוררים או בביתכם הפרטי? המרכז לצביעה מציע מחירים אטרקטיביים במיוחד לפונים דרך האתר. אנחנו מביאים איתנו מקצועיות, ניסיון

קרא עוד »
צביעת חניונים

צביעת חניונים מקצועית ואמינה

מתעניינים בשירות צביעת חניונים? המרכז לצביעה מספק שירותי צביעה מקצועיים ואמינים לגופים פרטיים ומוסדות. אנחנו מתחייבים לסיום הפרוייקט בזמן ובתקציב שנקבעו מראש תוך ליווי מלא

קרא עוד »

שלחו הודעה

אזור שירות

צביעת דירה במרכז

גרים במרכז? קירות הבית מתקלפים ואתם חייבים כבר לחדש אותם? סוף סוף לקחתם משכנתא לקניית דירה ואתם רוצים לשדרג אותה ולהעלות את ערכה? בין אם מדובר בחדר האמבטיה, המטבח, חדר השינה, הסלון, או הבית כולו גם יחד –יש כמה דברים שכדאי לכם להכיר.

מחירון צביעת דירה

הקיר מתקלף? קירות האמבטיה מלאים בעובש? מחליטים לחדש את גוון הצבע בסלון? זה הזמן לצבוע את הדירה. כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר? אתם מוזמנים לקרוא כעת.

צביעת דירה ירושלים

ימי האביב מביאים איתם אווירה של התחדשות ופריחה, החודרת ומחלחלת ללבבות של כל אחד מאיתנו. צביעת דירה בירושלים היא דרך מצוינת להתחדש ולרענן את החדרים ואת קירות הבית.

צביעת דירה תל אביב

תל אביב קיבלה את הכינוי "מרכז הארץ" לא לחינם – מדובר באחת הערים הגדולות והמאוכלסות בישראל אשר מאופיינת בחדשנות, יוקרה ואופי צעיר. על מנת להתאים את המאפיינים של העיר לביתם האישי, חשוב לרבים המתגוררים בעיר לשמור על עיצוב פנים אשר תואם את תכונותיה של העיר, ובכלל זה נכנסת גם החשיבות לנראות והאסתטיקה של פנים הבית וצביעת קירות הדירה.

צביעת דירה בראשון לציון

מתגוררים בראשון לציון? בין אם במזרח העיר או במערבה, לכולנו מגיע שתהיה לנו דירה נעימה, עם קירות צבועים היטב ועיצוב פנים שיעשה לנו טוב על הלב. אז אם אתם מראשון לציון ורוצים לחדש את צבע הקירות בדירה שלכם, או שאתם מתכננים לעבור לדירה חדש בעיר וזקוקים לצביעה, אנחנו כאן בשבילכם.

צביעת דירה ברחובות

אם אתם מתגוררים ברחובות, או מתכוונים לעבור להתגורר שם בקרוב, אחד מהדברים שחשוב לקחת בחשבון על מנת לוודא כי אתם מבטיחים לעצמכם מחייה נעימה בבית שלכם הוא קירות הבית. קירות צבועים ונקיים היטב ישמרו עלינו רגועים, ואף ישמרו על בריאותנו, כנגד עובש, למשל. אנו מציעים לכם צביעת דירה ברחובות במחירים משתלמים ועם שירות אדיב.

צביעת דירה ברמת גן

רמת גן, מהערים המובילות למגורים במרכז הארץ, היא עיר המכילה בנייה חדשה, אך גם בנייה ישנה יותר. על מנת להבטיח כי גם דירות ישנות יותר, אשר מצויות באזורים מרכזיים ואהובים, יהיו נעימות למחייה, ובכדי להנות מכל העולמות, אנו מציעים לכם שירותי צביעת דירה ברמת גן. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו.

צביעת דירה 4 חדרים

מתגוררים בדירת 4 חדרים? או שמא עשיתם את הצעד, לקחתם משכנתא, והתחדשתם בדירת 4 חדרים? מזל טוב! אחד מהצעדים הבסיסיים יותר כאשר רוכשים דירה חדשה, הוא צביעת הדירה. צביעת הדירה מומלצת לא רק במעמד הקנייה, אלא גם בכל כמה שנים – על מנת לשמור אותה כחדשה, ולהבטיח מגורים נעימים לכם, או לדיירים שלכם.

צביעת דירה בזול

הקירות מתקלפים? חייבים כבר לצבוע את הדירה? אם אתם מחפשים שירותי צביעת דירה שלא ירוקנו לכם את הארנק, הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים צביעת דירה בזול, במחירים משתלמים ביותר ועם שירות אדיב ומקצועי. איתנו, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהקירות שלכם יאירו לכם בפעם הבאה שתיכנסו הביתה. מוזמנים לפנות אלינו ולהנות מצביעת דירה במחירים נהדרים.

דילוג לתוכן