צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות

מתעניינים בצביעת חדר מדרגות בבניין שבו אתם מתגוררים או בביתכם הפרטי? המרכז לצביעה מציע מחירים אטרקטיביים במיוחד לפונים דרך האתר. אנחנו מביאים איתנו מקצועיות, ניסיון ארוך שנים וחשוב מכך – אחריות מלאה על כל העבודה. בנוסף, אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ וליווי לגופים פרטיים ולעסקים בעבודות צביעה, כך שאם אתם זקוקים לייעוץ – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

חדר המדרגות והמבוא לו הם קבלת הפנים שבה אנו נתקלים יום-יום, וכך גם האורחים שלנו. הם המפגש הראשון עם סביבת המגורים שלנו, ולפיכך הוא גם זה שמשדר מיידית מידע רב עלינו ועל שכנינו: מה רמת המחיה שלנו, עד כמה חשובה לנו איכות החיים, עד כמה חשובה הנראות הסביבתית, איזה רושם אנו רוצים לעשות על המבקרים בביתנו, ובעיקר – איזה צורה היינו רוצים לתת לחיינו.

בקיצור – חדר המדרגות הוא לא רק גרם המדרגות או הכניסה למעלית ולמקלט שלנו. הוא גורם בעל משקל רב בקביעת איכות חיינו ותדמיתנו. לכן כיום עיצובו של חדר המדרגות בבניינים חדשים זוכה לתשומת לב רבה מצד הארכיטקטים. אם זה בחיפוי הקירות בשיש או באבן; חיפוי המדרגות בקרמיקה בגוונים שונים, בבטון מוחלק, בשיש או בעץ; מעקות נירוסטה או ברזל מעוצבים, תאורה משמעותית, תמונות ועציצים, ואם אפשר – חלונות הפונים אל החוץ ושופכים אור טבעי אל פנים הבניין.

בניגוד לבניינים חדשים, מובן שמראהו של חדר המדרגות בבניינים ישנים קריטי בהרבה, ואחרי שנות חיים ארוכות, שבמהלכן הוא פגש הרבה חוויות, הרבה אנשים, הרבה רגליים והרבה טביעות ידיים על הקירות וכתמים אחרים, קילופי צבע וסדקים – יש צורך לשפץ ולרענן אותו ולהעניק לו נראות יפה מחדש.

צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות – אותם קירות שאינם מחופים בשיש –  נעשית בדרך כלל בצבע אקרילי או בצבע סיד. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

צבע אקרילי צבע סיד
רחיץ – אפשר לנקות כתמים לא רחיץ
לא משאיר כתמים על הידיים משאיר סימנים לבנים על הידיים
צבע חלק צבע מחוספס
לא עמיד בפני עובש עמיד בפני עובש
יקר יותר מצבע סיד זול מצבע אקרילי בכ-20%

 

היות שהבעיה העיקרית של חדרי מדרגות היא המגע של הקירות עם ידי הדיירים והאורחים, כתמים עקב העברות רהיטים וחפצים כבדים, ועוד – רוב בעלי המקצוע יעדיפו לצבוע את חדר המדרגות בצבע אקרילי, בעוד את תקרת חדר המדרגות ניתן לצבוע בצבע סיד, הזול יותר. יש לקחת בחשבון שניסיון לחסוך בעלויות ולהסתפק בצבע סיד עלול לעלות ביוקר בטווח הארוך, משום שכאמור את הסיד אי אפשר לנקות – והצטברות כתמים וסדקים תדרוש צביעה נוספת בתוך זמן קצר.

במידה שקירות חדר המדרגות צבועים בצבע סיד ובכוונתכם לעבור לצבע אקרילי – בעל המקצוע יכסה תחילה את צבע הסיד בצבע בונדרול, המסייע בהדבקת הצבע האקרילי לצבע הסיד. שימו לב: צביעת צבע אקרילי על צבע סיד ללא בונדרול עלולה לגרור קילופי צבע בתוך זמן קצר.

איך נקבע מחיר צביעת חדר מדרגות?

מחיר צביעת חדר מדרגות נקבע על פי כמה גורמים: מספר הקומות בבניין, גודל חדר המדרגות, סדקים ורטיבויות בקירות (שבהם יש לטפל לפני הצביעה), הגישה לקירות, הנגישות של חדר המדרגות לאנשי המקצוע (הובלת חומרי הצביעה, הסולמות, ועוד), והשאלה האם לצד הקירות יש לצבוע גם את המעקה ולתקן ליקויים שונים (ארונות חשמל, מנורות, חלונות, וכו').

מחיר צביעה של קומה רגילה (עם 4 דירות) נע בין 500 ש' (ללא מעקות) ל-1,500 שקל (כולל מעקות). המחיר לקומה יירד ככל שבבניין יש יותר קומות.

מחיר צביעת חדר מדרגות כולל גם את הכנתו לצביעה – כיסוי משקופי הדלתות, ארונות החשמל והמשקופים.

משך צביעת חדר מדרגות

במקרה שהקירות במצב טוב יחסית – בבניין רגיל בן 3 קומות שבו 4 דירות בקומה ניתן לסיים את הצביעה ביום-יומיים. במקרים שבהם נדרשים תיקונים לקירות – הדבר יכול לארוך 3 ימים.

צביעת מעקות

חלק בלתי נפרד מצביעת חדר מדרגות הוא צביעת המעקות. חידוש המעקים חשוב כשמחדשים את חדר המדרגות. אם יש עליהם חלודה – יש להסיר אותה תחילה, ולאחר מכן לצבוע בצבע שמן נגד חלודה. אם המעקה כבר נצבע בעבר בצבע שכזה – אפשר למרוח עליו שכבה חדשה של צבע שמן רגיל.

הכנות לצביעת חדר מדרגות

לאחר שאיש המקצוע ערך ביקור מקדים בבניין כדי להגדיר את צורכי העבודה, עלותה ומשכה, על ועד הבית להכין את חדר המדרגות לצביעה: הכנת מקום גישה לאנשי המקצוע קרוב ככל האפשר לכניסה לבניין; מציאת מקום לאחסון דליי הצבע, הסולמות ויתר אביזרי הצביעה, ודאי כשמדובר בעבודה שעתידה להימשך כמה ימים.

אל תשכחו לבדוק עם איש המקצוע שיש לו ביטוח צד ג' – הן לעובדיו והן לדיירי הבניין. אתם לא רוצים למצוא עצמכם מחליקים על צבע, מסתבכים תחת סולם, או בכל תקלה אחרת, מבלי להיות מכוסים ביטוחית למקרה פציעה.

איך בוחרים איש מקצוע?

למרות שצביעת חדר מדרגות היא מלאכה קלה יחסית, עדיין יש להקפיד לבחור אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומהימנות, המקפידים על הכנה קפדנית של השטח, על ניקיון במהלך ואחרי הצביעה, על הקפדה על תיקונים איכותיים בקירות אם נדרשים לפני הצביעה, וכמובן – על צביעה חלקה שתקנה לחדר המדרגות שלכם מראה כמו-חדש.

על הניסיון לחסוך כמה שקלים באמצעות צבעים שאינם מקצועיים דיים – אתם עלולים לשלם בתוצאות. קחו בחשבון שצביעת חדר המדרגות אמורה לשרת אתכם במשך שנים ארוכות, ולכן אינכם רוצים למצוא את הקירות מתקלפים אחרי שנה-שנתיים. גם אינכם רוצים למצוא עצמכם נאלצים לנקות את הדלתות שלכם, את השיש ואת הרצפות והמדרגות בעקבות עבודה רשלנית ומלוכלכת.

מובן שבבחירת איש המקצוע מומלץ לבדוק המלצות על עבודותיו. אם לא אצל מכרים שכבר התנסו באופן אישי בעבודותיו – תוכלו למצוא רבות כאלה באתרי אינטרנט ייעודיים. חשוב לברר האם איש המקצוע עומד בלוחות הזמנים, מספק שירות טוב, עובד עם חומרים איכותיים, לא מסתפק בשכבת צבע אחת.

חברת המרכז לצביעה, המתמחה בצביעת בתים ומשרדים למעלה מעשור שנים בכל רחבי הארץ, מציעה שירותים מקצועיים ללא פשרות. אנו משתמשים רק בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח תוצאות מעולות וחיסכון בזמן ובעלויות ללקוחות. אצלנו תקבלו אחריות מלאה לעבודה ומחירים ללא תחרות.

כמי ששמים דגש על שירות הלקוחות, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו בכל שאלה. צרו איתנו קשר – ואנשינו ישמחו לעמוד לשירותכם, לייעץ ולסייע במיטב המקצוענות שלנו.

שיתוף:

עוד בבלוג

צביעת חניונים

צביעת חניונים מקצועית ואמינה

מתעניינים בשירות צביעת חניונים? המרכז לצביעה מספק שירותי צביעה מקצועיים ואמינים לגופים פרטיים ומוסדות. אנחנו מתחייבים לסיום הפרוייקט בזמן ובתקציב שנקבעו מראש תוך ליווי מלא

קרא עוד »

צביעת דירה

מעוניינים בצביעת דירה? צביעת דירה היא תהליך שמשפר את המראה הכללי של הבית ומעניק לו תחושה חדשה ומרעננת. ישנם מספר דברים שחשוב לדעת לפני שאתם

קרא עוד »

שלחו הודעה

אזור שירות

צביעת דירה במרכז

גרים במרכז? קירות הבית מתקלפים ואתם חייבים כבר לחדש אותם? סוף סוף לקחתם משכנתא לקניית דירה ואתם רוצים לשדרג אותה ולהעלות את ערכה? בין אם מדובר בחדר האמבטיה, המטבח, חדר השינה, הסלון, או הבית כולו גם יחד –יש כמה דברים שכדאי לכם להכיר.

מחירון צביעת דירה

הקיר מתקלף? קירות האמבטיה מלאים בעובש? מחליטים לחדש את גוון הצבע בסלון? זה הזמן לצבוע את הדירה. כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר? אתם מוזמנים לקרוא כעת.

צביעת דירה ירושלים

ימי האביב מביאים איתם אווירה של התחדשות ופריחה, החודרת ומחלחלת ללבבות של כל אחד מאיתנו. צביעת דירה בירושלים היא דרך מצוינת להתחדש ולרענן את החדרים ואת קירות הבית.

צביעת דירה תל אביב

תל אביב קיבלה את הכינוי "מרכז הארץ" לא לחינם – מדובר באחת הערים הגדולות והמאוכלסות בישראל אשר מאופיינת בחדשנות, יוקרה ואופי צעיר. על מנת להתאים את המאפיינים של העיר לביתם האישי, חשוב לרבים המתגוררים בעיר לשמור על עיצוב פנים אשר תואם את תכונותיה של העיר, ובכלל זה נכנסת גם החשיבות לנראות והאסתטיקה של פנים הבית וצביעת קירות הדירה.

צביעת דירה בראשון לציון

מתגוררים בראשון לציון? בין אם במזרח העיר או במערבה, לכולנו מגיע שתהיה לנו דירה נעימה, עם קירות צבועים היטב ועיצוב פנים שיעשה לנו טוב על הלב. אז אם אתם מראשון לציון ורוצים לחדש את צבע הקירות בדירה שלכם, או שאתם מתכננים לעבור לדירה חדש בעיר וזקוקים לצביעה, אנחנו כאן בשבילכם.

צביעת דירה ברחובות

אם אתם מתגוררים ברחובות, או מתכוונים לעבור להתגורר שם בקרוב, אחד מהדברים שחשוב לקחת בחשבון על מנת לוודא כי אתם מבטיחים לעצמכם מחייה נעימה בבית שלכם הוא קירות הבית. קירות צבועים ונקיים היטב ישמרו עלינו רגועים, ואף ישמרו על בריאותנו, כנגד עובש, למשל. אנו מציעים לכם צביעת דירה ברחובות במחירים משתלמים ועם שירות אדיב.

צביעת דירה ברמת גן

רמת גן, מהערים המובילות למגורים במרכז הארץ, היא עיר המכילה בנייה חדשה, אך גם בנייה ישנה יותר. על מנת להבטיח כי גם דירות ישנות יותר, אשר מצויות באזורים מרכזיים ואהובים, יהיו נעימות למחייה, ובכדי להנות מכל העולמות, אנו מציעים לכם שירותי צביעת דירה ברמת גן. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו.

צביעת דירה 4 חדרים

מתגוררים בדירת 4 חדרים? או שמא עשיתם את הצעד, לקחתם משכנתא, והתחדשתם בדירת 4 חדרים? מזל טוב! אחד מהצעדים הבסיסיים יותר כאשר רוכשים דירה חדשה, הוא צביעת הדירה. צביעת הדירה מומלצת לא רק במעמד הקנייה, אלא גם בכל כמה שנים – על מנת לשמור אותה כחדשה, ולהבטיח מגורים נעימים לכם, או לדיירים שלכם.

צביעת דירה בזול

הקירות מתקלפים? חייבים כבר לצבוע את הדירה? אם אתם מחפשים שירותי צביעת דירה שלא ירוקנו לכם את הארנק, הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים צביעת דירה בזול, במחירים משתלמים ביותר ועם שירות אדיב ומקצועי. איתנו, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהקירות שלכם יאירו לכם בפעם הבאה שתיכנסו הביתה. מוזמנים לפנות אלינו ולהנות מצביעת דירה במחירים נהדרים.

דילוג לתוכן